Čo všetko získate v Základnom balíku?

Dôkladným ručným vyčistením karosérie hubkou, šampónom a aktívnou penou zbavíme automobil od špiny, mastnoty, fľakov, asfaltu a rôznych chemikálií, ktorými sa vozidlo denodenne stretáva a pri dľhšom neošetrení ho nenávratne poškodzuje. Po prvej fáze čistenia dostane auto krásny a čistý vzhľad bez nečistôt a zaschnutých usadenín.

Vysávaním interiéru pomocou profesionálneho vysávača sa odstráni prach, nečistota a špina aj z tých najneprístupnejších častí auta. Vysávame koberce, palubnú dosku, sedačky, priestor pod a medzi sedačkami, celý batožinový priestor a jednotlivé časti dverí. Vysáva a čistí sa samozrejme aj strop automobilu, kufor a priestor pod rezervou, aby sme minimalizovali všetky nečistoty, ktoré sa v aute nachádzajú.

Interiér následne čistíme pomocou vysokokvalitnej autokozmetiky, ktorá odstráni aj tie najusadenejšie kúsky špiny a dodá vozidlu žiarivý nádych a arómu nového auta.

Pokračujeme vyčistením všetkých okien z vnútornej i vonkajšej strany pomocou špeciálnych prípravkov, ktoré odstraňujú z okien mastné fľaky, dochytané miesta, šmuhy, prischnutý hmyz a vtáčí trus. Odmastením dostanú okná automobilu krásny, čistý a priezračný vzhľad.

Prechádzame k čisteniu gumových rohoží, ktoré pomocou tlaku z wapky a špecializovaného prípravku zbavíme  kamienkov, blata a usadenín v rohoch.

Po celom vyčistení nadobudne auto krásny vzhľad a svieži nádych. Ak však chcete, aby takýto nádych zotrval čo najdlhšie, odporúčam auto navoskovať kvalitným voskom, ktorý nie len oživí karosériu vozidla a zanechá aj ochrannú vrstvu. To však nájdete spolu s inými doplnkovými čisteniami v balíčku Komfort, o ktorom sa viac dozviete tu.